h1

VGM #14

juuli 15, 2009

1309-1195773731

Et eelmises sissekandes sai juttu tehtud Ridge Racer’ist, on tänane VGM nimelt selle seeria teemaline, mille muusika on enamjaolt alati olnud trance, rave või muu elektrooniline.

Disco Ball – komponeerijaks Hiroshi Okubo (minu lemmik Namco Sound Team’ist), samuti ka minu arvates parim Ridge Racer’i lugu üldse. Sõiduks suurepärane (jalgrattaga sõites on see mul üks lugusid, mis MP3-mängijal korduse peal on). Pärineb albumilt Ridge Racers direct audio, mis on helitausta album mängule Ridge Racers, millest eelnevas postituses juttu tegin.

Rage Racer Remix – remix mängu Rage Racer’i nimiloole, pärineb albumilt Ridge Racers 2 direct audio, mis on PSP järg mängule Ridge Racers (rohkem odav lisapakk kui järg). Vürtsi annab elektrikitarr ja naisvokaali “Yeah!”. Autoriks jälle Hiroshi Okubo, kes on ka originaalloo autoriks.

Floodlight – Nobuyoshi Sano lugu albumile Ridge Racer 6 direct audio, mis sisaldab Ridge Racer 6’e muusikat. Suhteliselt tavaline Sano jaoks, kes on mulle silma torganud omapäraste ja tavakuulajale pisut võõra lähenemisega, kuid sellegipoolest mõnus. Rütmikad trummid ja magus sünt on alati head!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: