h1

Saagu valgus!

detsember 12, 2008

persona-3-20070503031721328_640w

Otsustasin rajada uue blogi. “Uue”, küsite te? Jah, pidasin varem filmiblogi, kuid aja möödudes kadus mu huvi filmide vastu aina rohkem ja mul lihtsalt polnud millestki kirjutada. Suvel püüdsin taasavada, kuid kummalisel kombel jätsin käed rüppe ja ei jõudnudki alustada. Nii ma mõlgutasin siis kaua mõtteid ja detsembri alguses tekkis idee luua uus blogi.

Ja siin ma olen koos uue blogiga. Seekord kirjutan kõigest, mis pähe tuleb. Tegelikult tähendab see seda, et kirjutan arvustusi nii videomängude, muusika (mis minu puhul tähendab videomängude taustamuusikat), seriaalide, anime (seda küll vähe) ja muude meelelahutuslike teemade kohta. Suurema osa sissekannetest moodustavad arvustused, sest niisama tühja informatsiooni, mille lugemisega mõnest meelelahutusportaalist saab igaüks hakkama, ei viitsi mina kajastada. Eranditeks on teatud seeriad (seeria nagu Final Fantasy, Gundami universum), mille puhul võin mööndusi teha.

Ei oska lubada, kui tihedalt sissekanded ilmuvad, kuid kuival perioodil püüan hinge sees hoida lühikeste “Song of the Week” postidega.

PS! Final Fantasy ja Gundam olid lihtsalt näited.

One comment

  1. […] möödub täpselt aasta minu esimesest tutvustavast sissekandest Velvet […]Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: